Udaptes

Jaká je vaše oblíbená řada Greys Anatomy??

20. září 2015 v 15:53 | Posted By : Romča
Jelikož tu nebyla dlouhou dobu žádné anketa, rozhodla jsem se jednu vytvořit a to na téma vaše nejoblíbenější serie Greys Anatomy. U mě je to velice těžké mám ráda všechny serie a rozhodnout se pro jednu zvolila bych asi tu první, déle u mě vede určitě třetí a také osmá řada seriálu.Kdybych měla říct kterou mám ráda nejméně nemohla bych označit ani jednu všechny mají něco do sebe, není snad jediný díl Greys Anatomy ve kterém se bud něčemu nezasměju a nebo si naopak nepobrečím a to mám na tom seriálu strašně ráda. A jaký názor máte vy?

Greys Anatomy - zkažené scény

24. srpna 2011 v 19:28 | Posted By : Romča
Zdravím váš drazí návštěvníci jelikož nejsou žádné novinky okolo seriálu přidávám alespon zkažené scény, myslím že se určitě pobavíte já jsem se tady pobavila dost, videa jsem viděla už dávno ale až ted mě napadlo vám to sem přidat jen tak pro pobavení, přeji krásný zbytek večera.

AKTUÁLNÍ NOVINKY

5. července 2011 v 10:57 | Posted By : Romča
AKTUALÁNÍ NOVINKY
  • NOVINKA PRVNÍ sleduj šestou serii Greys Anatomy s českým dabingem! A to každé pondělí na Prima Love od 21:30
  • NOVINKA DRUHÁ 8.serie Greys Anatomy odstartuje již 22.září.2011 !!! Tato informace je potvrzena !
  • NOVINKA TŘETÍ Zajděte do kina ! Právě běží nový film TRansformers 3 ! Kde hraje Patrick jednu z hlavních postav.
  • NOVINKA ČTVRTÁ Sara Ramirez zasnoubená !!
  • NOVINKA PÁTÁ Osmá řada seriálu bude konenčná pro Patrica (Dereka) odchod byl potvrzen.

Chandra Wilson opět jako režisérka!

2. března 2011 v 13:32 | Posted By : Romča
Chandra Wilson (Dr. Miranda Bailey) se ujme již po čtvrté režírování jedné z epizod Grey's Anatomy. Chandra bude stát za kamerou 20. epizody sedmé série. Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt) si v této sezóně také zkusil režii jedné epizody a Chandra plánuje, že si od něj půjčí pár nápadů. "Volala jsem Kevinovi rovnou po odvysílání jeho epizody a řekla jsem mu: 'Líbilo se mi tolik momentů, že mi nezbývá nic jiného, než ti je ukrást. Tak se prosím nezlob, až se něco z toho objeví v mém díle.' Řekl něco ve smyslu 'Já jsem je také ukradl, takže je klidně můžeš použít,'" prozradila jednačtyřicetiletá herečka zdroj:greys-anatomy.cz

Grey’s Anatomy obnoveno pro 8. sezónu!

14. ledna 2011 v 18:07 | Posted By : Romča
6
Je nový rok a fanoušci se pomalu začínají obávat, zda jejich oblíbené seriály budou obnoveny i pro další sezónu. Fanoušci seriálu Grey's Anatomy se však už teď mohou radovat, protože úspěšné lékařské drama bylo obnoveno i pro 8. sezónu! Tato informace asi není příliš překvapující, jelikož Chirurgové jsou jedním z nejúspěšnějších pořadů na stanici ABC. Horší to bude příští rok, protože jak kdysi zmínila herečka Ellen Pompeo, herci mají podepsanou smlouvu na 8 řad. Jak to tedy bude dál, je ve hvězdách.. Takže v průběhu tohoto roku si zocelujte nervy na to, co nás čeká v roce příštím.

ONLINE-GREYSANATOMY ON FACEBOOK

8. srpna 2010 v 12:02 | Posted By : Romaneta
online-greysanatomy.blog.cz
Stan se fanouškem blogu ONLINE-GREYSANATOMY a to přímo na facebooku !!  :))

Chirurgové hlášky # 3

7. srpna 2010 v 20:28 | Posted By : Romaneta
online-greysanatomy.blog.cz
Mám tu pro vás další hlášky ze seriálu Greys Anatomy KONTROLA AFFILIATEAS
________________________________________________

(George veze Meredith na sál.)
Meredith: Jo, jo, a na stole ať jsem zahalená. Nahou už mě vidělo až příliš mnoho cizích lidí. Chci si ponechat alespoň trochu důstojnosti. (na chodbě si všimne Marka) McŽhavý... McŽhavý! Jó!
Mark: To mě říkáte McŽhavý?
Meredith: Jo, ale myslím, že vy to vědět nemáte...
Mark: Jak se má divá milenka?
Meredith: To jste neslyšel? Teď jsem cizoložná děvka!

___________________________________________________

Chirurgové IV

7. srpna 2010 v 18:21 | Posted By : Romaneta
online-greysanatomy.blog.cz
ÚPLNĚ JSEM ZAPOMĚLA PŘIPOMENOUT TO ŽE tv PRIMA VYSÍLÁ 5.ŘADU SERIÁLU GREYS ANATOMY KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN OD 16:45. Osobně jsem si myslela že budou spíše vysílat seriál od 1.serie ale nevadí..6 řadu seriálu chirurgové plánuje tv prima vysílat až za rok, no uvidíme jak to všechno bude :)

Grey's Anatomy - Starter Kit to Season 7

7. srpna 2010 v 15:25 | Posted By : Romaneta
Mám tu pro vás video Starter Kit, který umožňuje rychlé shrnutí a  připomíná nám co se stalo v minulých sezónách.Připravuje nás to tak na 7.serii která by se měla začít vysílat v září 2010 na ABC. KONTROLA AFFILIATEAS
©ONLINE-GREYSANATOMY.BLOG.CZ

Greys Anatomy funny

26. července 2010 v 18:35 | Posted By : Romanete**
Mám tu pro vás jedno funny video já se u něj docela nasmála..Náké scény nemají chybu pak jsem našla ješt jedno v angličtině ale to vám jsem dávat nebudu..
 
 

Reklama