SARA RAMIREZ

Sarah Ramirez -CNN Heroes: An All-Star Tribute

13. prosince 2011 v 18:25 | Posted By : Romča
Sarah se účastnila "CNN Heroes: An All-Star Tribute v neděli 11.prosince 2011.Byla opravdu krásná hrozně se mi líbí její vlasy a šaty, fotograií není moc což je škoda jelikož jí to ohromě slušelo

Sara Ramirez- Scan Close

5. července 2011 v 10:24 | Posted By : Romča
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nejspíš jsem to zapoměla zmínit ale naše oblíbená Sara Ramirez ( Callie Torres) se zasnoubila,, Já vám přináším jeden scan z časopisu Closer kde je žádost o ruku dokonce i vyfocena.Moc jim to spolu přeji at jim to co nejdéle vydrží !! Ten scan je opravdu krásný jak se Sara tváří určitě se podívejte fotografie neleznete v celém článku.Tak ještě jednou jim přeji at jim to co nejdéle vydrží !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sara Ramirez on The View

26. dubna 2011 v 16:29 | Posted By : Romča
Minulý pátek, Sara Ramirez byla hostem talk show The View. Ona samozřejmě mluví o hudební epizodě, a co se stalo s párem Calzona v této sezoně.

Sara Ramirez on Regis and Kelly

1. dubna 2011 v 8:36 | Posted By : Romča
Sara se účastnila akce Regis and Kelly 28.března 2011

Sara Ramirez - How To Succeed In Business Without Really Trying" Broadway Opening

29. března 2011 v 19:17 | Posted By : Romča

Krásný večer, dnes trochu opožděně ale přeci jenom popravdě jsem se tady dnes nechtěla vůbec ukázat ale jelikož zítra se tady vůbec neobjevím přidám novinky dnes. Jako první začneme Sarou ta se v New Yorku účastnila akce "How To Succeed In Business Without Really Trying" Broadway Opening která se konala 27.března 2011.Sara byla opravdu okouzlující..

Sara Ramirez Of Grey's Anatomy Sings "The Story" At The Grove For Extra

17. března 2011 v 11:45 | Posted By : Romča
Sara vystoupila v Los Angels s písní The Story která by měla zaznít i v muzikálové epizodě Greys Anatomy upřímě to není tak špatná, jen ty její výrazy při zpěvu jsou tak trochu odstrašující.. Přidala jsem více videí objevilo se jich totiž více ale de stále o stejnou písen.

Sara Ramirez Latina - 2011

13. února 2011 v 15:20 | Posted By : Romča
online-greysnatomy
Mám tu pro vás scany z časopisu Latina Sara je tam naprosto dokonalá ! Opravdu , ona je hrozně zvláští a přitom tak krásná, více fotografií v celém článku..

Sara Ramirez on Lopez Tonight

2. října 2010 v 13:59 | Posted By : Romča
Sara Ramirez se objevial v  show George Lopeze, moc jí to tam slušelo! Osobně mám Saru hodně ráda příde mi hrozně sympatická..!


 
 

Reklama