PATRICK films

Transformers 3 - Dark of the Moon Official Trailer 1 ( HD 1080p )

9. prosince 2010 v 10:36 | Posted By : Romča
Mám tu pro vás první trailer k filmu Transformers 3 kde si zahrál Patrick, upřímě mě tyhle fimy nic neříkají můj šestiletý brácha na to ale kouká furt,trailer mi příde takoví nic moc třeba se objeví i náký lepší ;))

TRANSFORMERS 3

23. července 2010 v 19:45 | Posted By : Romča
Tento týden, Patrick byl v Chicagu na natáčení jeho nejnovější filmu: Transformers 3 . Kromě toho, tady jsou dvě videa o natáčení:

Jak ukráts nevěstu

14. května 2010 v 14:58 | Posted By : Romča
Další užasný film s Patricem jde o romantickou komedii, Užasný film :)
Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno

Kouzelná Romance

11. května 2010 v 12:15 | Romča
Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem (PATRICK DEMPSEY) princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? KOUZELNOU ROMANCI režíroval Kevin Lima (Tarzan, Eloise a Vánoce) podle scénáře Billa Kellyho (Dožeň, co se dá). Původních písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů - skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží).
 
 

Reklama