EXTRA

Greys Anatomy - Kate Havnevik - Grace

17. dubna 2010 v 19:33 | Romča
Mám tu pro vás písničku která zazněla v seriálu, já má spoustu songů ze seriálu greys anatomy ale tahle patří k mím neji, dala bych jsem i odkaz na stažení ale bojím se aby, to nebylo porušování podmínek blogu.cz.. Písen se jmenuje a zpívá ji Kate Havnevik - Grace , kdo by chtěl poslat náké songy ze seriálu Greys Anatomy, at napíše na icq 563064398 které je pro blogové účeli ;)

Dr. George O'Malley - odchod ze seriálu Greys Anatomy

17. dubna 2010 v 10:52 | Romča
Potvrzeno! Dr. George O'Malley opouští Chirurgy. "Do seriálu přinesl opravdovou dobrotu a pokoru, bude tam hodně chybět," ozývají se nespokojené hlasy fanoušků. Představitel sympatického stážisty T. R. Knight se ale definitivně rozhodnul přestat natáčet. Důvodem má být skutečnost, že se jeho původní role postupně scvrkávala až na téměř nenápadnou vedlejší roličku, spíš jen do počtu. S autorkou scénáře, která je zároveň produkční seriálu, si totiž příliš "nesedli".
Na vinně nenávist?

V šesté řadě seriálu Chirurgové se už nesetkáme s postavou George O'Malleyho. Odchod jeho představitele T. R. Knighta ale není pro zasvěcence velkým překvapením, protože šestatřicetiletý herec chtěl kontrakt s produkční společností ukončit již nějakou dobu. Důvodem mělo být napětí mezi ním a tvůrkyní Chirurgů Shondou Rhimes. "Ona nenávidí jeho, on nenávidí ji," uvedl zahraniční zdroj. "Opuštění seriálu nebylo pro mě snadným rozhodnutím. Jsem opravdu extrémně vděčný za tuto hereckou příležitost," zůstal diplomatem Knight, kvůli kterému před dvěma lety opustil seriál jiný herec Isaiah Washington, (představitel dr. Prestona Burkeho), když si dovolil mít urážlivé poznámky na Knightovu homosexualitu

To že Goeorge odešel, mi hodně vadí měla jsme ho moc ráda, a jeho smrt v seriálu jsme hodně oplakala.
 
 

Reklama