7.serie NEWS

Nový pár: April Kepner a Dr. Stark?

4. března 2011 v 21:38 | Posted By : Romča
To, co nikdo nečekal, se stalo skutečností. Poté, co mrzutý doktor Stark (Peter MacNicol) prapodivně požádal sladkou, nevinnou April o rande na konci minulé epizody, zůstali diváci ohromeně zírat stejně jako Sarah Drew, když si poprvé přečetla scénář. Ale jak sama Sarah říká, tento nový zajímavý pár bude dávat mnohem větší smysl v příští epizodě, která v ději skočí o měsíc dopředu.
"V další epizodě už za sebou máme pár schůzek. April vidí Starkovu stránku, kterou nikomu jinému v nemocnici ještě neukázal, a zjišťuje, že je tak trochu roztomilý. Myslím, že si své společné chvíle užívají." To se samozřejmě neobejde bez ukazování prsty a uštěpačných komentářů od kolegů residentů.
"Získáte také trochu přehled o tom, co se bude dít v dalším díle. Je to vtipné i trochu smutné, ale zároveň také sladké," říká Sarah. "Nic takového se zatím ještě v Grey's Anatomy nestalo. Většinou si úžasní chlápci jako Jesse Williams sundají triko a skočí na to v on-call místnosti. Ale to, co se stane, jsme ještě neviděli, takže si myslím, že je to opravdu zábava."
Ale nečekejte, že panna April si užije se svým o dost starším společníkem TOLIK legrace. "Jsem si téměř jistá, že o panenství do konce této sezóny April nepřijde. Poslední zprávy od scenáristů jsou takové, že si to ještě chvíli uchová. Myslím, že mají v plánu to zařídit tak, aby se tento příběh trochu rozvinul a bylo to opravdu krásné."

zdroj : greys-anatomy.cz

Recording song for Grey's Anatomy Musical Episode

4. března 2011 v 21:31 | Posted By : Romča
Jak už jsem zminovala chytá se muzikálová epizoda Greys Anatomy a já tu pro vás mám pár videí z nahrávání.. Osobně jsem zvědavá jak ten díl bude vypadat..

Splní se Callie její touha?

9. ledna 2011 v 9:32 | Posted By : Romča
online-greysanatomy.blog.cz
Zdá se, že se scenáristka Shonda Rhimes rozhodla hodně znepříjemnit Callie a Arizoně cestu, kterou k sobě momentálně opět hledají. V epizodách, které budou vysílané v lednu, se dozvíme šokující novinku. Jak moc šokující? Shonda připravila novoroční dáreček pro Callie, která se dozví, že její vytoužené přání se splnilo. Avšak s nesprávnou osobou. Ukáže se, že její povyražení s Markem Sloanem nezůstane bez následků a ona s ním čeká dítě! Jak to ona, Mark a Arizona zvládnou, je teď otázkou číslo jedna. Bude po nemocnici Seattle Grace konečně pobíhat malý ďáblík (kterým by dítě bezpochyby po rodičích bylo)? Nebo nám Shonda tuhle radost opět nějak odepře? A jak to bude zvládat Arizona? Dokáže překonat skutečnost, že dítě je Markovo? Nebo budou Callie s Markem těhotenství před Arizonou jen předstírat? Otázek je spousta.

Nová postava v seriálu ! - Peter MacNicol

2. října 2010 v 21:11 | Posted By : Romča
Na zahraničních stránkách se objevila nové informace, v sedmé řadě seriálu greys anatomy si zahraje herec Peter MacNicol kterého budete znát většinaze seriálu jako je třeba (Ally McBeal, Numb3rs a 24 hodin) Podle všeho by se tento herec měl objevit jen v pár epizodách přesněji jako  Dr. Stark pediatr který by měl podle všeho spolupracovat s Alexem, více informací není necháme se tedy překvapit!

 
 

Reklama