Červen 2015

Grey's Anatomy - Personal photo 0.4

30. června 2015 v 2:16 | Posted By : Romča |  Grey's Anatomy Personal photo
Po delší odmlce za což se omlouvám přidávám pár osobních fotografií. Ta s Ellen je skvělá hrozně lí to tam sluší co myslíte vy ? Jinak vím že ted blog není příliž aktivní ale rozhodně se to změní v září kdy začne dvanáctá řada, ted není tolik co přidávat, užijte si fotky.
iP5naqnb 7vFBFfwu 9bb0n0ER

Dvanáctá řady v září 2015 !

11. června 2015 v 20:31 | Posted By : Romča |  Our Post
Jen v rychlosti se omlouvám za neaktivitu,ale ted k tomu podstatnému, Televizní stanice ABC uvedla datumy seriálu na září 2015 náš oblíbený seriál Greys Anatomy se na obrazovky vrátí jak už jsme všichni zvyklí koncem září přesněji tedy 24. žáří a odstartuje již dvanáctou serií, to je až neuvěřitelné.Co vy už odpočíváte te dny ? A nebo přehráváte staré serie, jen pro zajímavost na PrimaLove můžete sledovat každou neděli večer osmou řadu seriálu.

Oznámení okolo stránky.

1. června 2015 v 23:26 | Posted By : Romča |  Our Post
Zdravím všechny fanoušky této stránky. Jak jsem již psala aktualizace denní nebudou novinky nejsou skoro žádné, proto není ani co přidat, jelikož jedenáctá řada skončila a další nás čeká na podzim. Mám tu pro vás jen takové oznámení co mám v plánu přes prázdniny s blogem, určitě můžete očekávat nový design, mám rozdělané tři ale ani s jedním nejsem spokojená ale budu to musit napravit jelikož tento je tu už opravdu dlouhou dobu.Dála bych chtěla doplnit díly Online, zatím jsem doplnila první druhou a osmou seri a postupně budu aktualizovat i další.Pokud by jste tady rádi cokoliv uvítali napište mi komentář pokusím se vyhovět a na vaše připomínky se vždy těším, to bude asi tak vše co jsem chtěla napsat přeji krásný týden. Romča