Listopad 2011

zdělení pro vás.

26. listopadu 2011 v 20:58 | Posted By : Romča |  Our Post
Já vím stále se jen a jen omlouvám ale ted se prostě omlouvat nebudu, blog jako takoví pro mě není to co dříve co je na tom špatné je to že mě to prostě nebaví beru to spíše jako povinost než zábavu a opravdu mě to moc mrzí ale boužel to tak je, ted jsem tu jenom minimálně a abych pravdu řekla dělám to pouze jen pro vás jelikož na díly tady vždy trpělivě čekáte to mě tak nějak nutí stále zůstat ale tohle nebude stále já jen pomalu oddaluji chvilku kdy to tady úplně zabalím.Takže ted tu budu jen minimálně a párkrát se třerba ozvu.

Chirurgové - 8x09 - online

13. listopadu 2011 v 23:31 | Posted By : Romča
Mám tu pro vás slibovaná díl 8x09 online.Jak už jsem již několikrát psala jedná se o poslední díl v tomto roce další nás čeká až v lednu 2012, počkáme si tedy docela dlouho alespon je na co se těšit.Poprosím vás zapojte se do diskuze k tomu to dílu kterou najdete zde

Diskuze - díl 8x09

13. listopadu 2011 v 22:57 | Posted By : Romča |  diskuze
Tak mám tu pro vás diskuzi, jelikož další díl uvidme až po novém roce přesněji 5.ledna 2011.KDO DÍL NEVIDĚL AT TO NEČTE ale je to samozdřejmě na vás jestly chcete vědět c se stane. Popravdě já jsem naprosto v šoku, přiznávám že jsem si opravdu opravdu pobrečela pokaždé když si někoho tak moc oblíbím stane se tohle.Začnema ale nejdřív Derekem a Meretith opravdu doufám že jim Zoulu dají zpět Meredith se tím opravdu podle mě trápí a je mi jí líto a tak doufám že to dopadne dobře(I když si myslím že ji nakonec stejně dostanou do péče ;)).Smrt Hanryho? Pro mě absolutní šok!! Bylo to tak hrozně dojemné že jsem snad pak brečela až do konce, navíc mě dostalo to jak Christina vůbec o ničem nevěděla !Popravdě tenhle díl se mi hrozně líbil miluju když je to tak napínavé.Teddy je mi hrozně moc líto ale jen si myslím že to mělo takový špatný konec tedy ne že špatný spíš napínavý a ted nás budou mučit až do ledna, já už se nemůžu dočkat dalších dílů.Osmá serie mě opravdu hodně překvapila a dovolím si říct že mě baví více než sedmá

People Choice Awards

13. listopadu 2011 v 17:52 | Posted By : Romča |  Our Post
Seriál Grey's Anatomy byl nominovám do Peoples Choice Awards v kategorii : Nejlepší televizní drama , nejlepší herečka a nejlepší herec. Proto neváhejte a podpořte seriál !! Stačí jen hlasovat. V lednu bude vyhlašování.Já osobně jsem zvědavá jak to dopadne doufám že to vyhrají ikdyž konkurence je poměrně dost veliká, necháme se překvapit.Hlasovat můžete tak že kliknete na obrázek a dostanete se na oficiální stránky PEOPLE"S CHOICE AWARDS

Chcete tady fanfiction? Čti článek prosím !

13. listopadu 2011 v 16:59 | Posted By : Romča |  Our Post
Krásný večer, opět jsem se dlouho neozvala ale to ted necháme stranou, mám tu pro vás jeden návrh.Jedna slečna ze Slovenska mi na email poslala žádost o to že by měla zájem psát fanfiction o Greys Anatomy( to znamená něco jako její vlastní povídky o seriálu)Bude si vymýšlet svůj děj v seriálu Greys Anatomy a ráda by to publikovala tady na blogu.Já rozhodně nejsem proti ale je to hlavně na vás !! A tak se vás ptám měli by jste o tohle zájem ? pokud ano prosím HLASUJ V ANKETĚ !!!! byla bych ráda kdyby jste o tom rozhodly vy !!

Chirurgové - 8x09 - ke stažení /Download

13. listopadu 2011 v 16:50 | Posted By : Romča |  8.serie downloand
Málo času se na blogu pěkně podepisuje proto díl 8x09 přidávám až dnes.Díl online už mám nahraný ! Jen se stále konvertuje tak se tady snad objeví večer nabo zítra ráno.JINAK DALŠÍ DÍL 8x10 až 5.ledna 2012 !!!

Chirurgové online 8x07/8x08

7. listopadu 2011 v 9:48 | Posted By : Romča
Tak si řekněte konečně ! Mám tu pro vás online zatím nejnovější díl 8x08 a ktomu i díl 7x07 online !! Příjemnou podívanou.
8x08

Jak to bude s díly online

6. listopadu 2011 v 16:54 | Posted By : Romča |  Our Post
Jak to bude? Jak jistě víte díl 8x07 tady ještě není online a to už je to týden a pár dní co byl díl odvysílán ! Nebojte dočkáte se ho problém byl jen v tom že mi nešel konvert filmů..Ted nahrávám nejnovější díl 8x08 takže ten tady bude ještě dnes večer určitě!!! A ten 7x07 zítra to slibuju ! Ale víte co mě docela hodně štve ? To jak se vy chováte já nemám stále čas a opravdu mě mezí že jsem to třeba nestihla nahrát tak jak jste zvyklí ale jsem taky jenom člověk, trochu tolerance by to chtělo ! Už týden se snažím o nový design marně tak doufejme jen že mě chytí tvůrčí duch.


Chirurgové - 8x08 - ke stažení /Download

4. listopadu 2011 v 10:26 | Posted By : Romča

Grey's Anatomy 8x8 - SNEAK PEEK 1 - Heart-Shaped Box

1. listopadu 2011 v 17:18 | Posted By : Romča |  8.serie sneak peek
Mám tu pro vás jeden sneak peek k dílu který nás čeká příští týden.