7. serie chirurgové / greys anatomy

23. července 2010 v 20:40 | Posted By : Romča |  Udaptes
online-greysanatomy
Mám tu pro vás náké info k sedmé serii Greys Anatomy , můžeme se těšit na nové změny.!

V květnu jsme odjeli Seattle Grace Hospital v chaos jako kompletní. Tam bylo několik mrtvých, včetně Dr. Reed Adamson a Charles Percy, a raněných, mezi nimiž Alex Karev a Derek Shepherd. Zatímco sezóna 7 bude startovat za dva měsíce, je na čase provést inventuru toho, co vidíme, a znaky najdeme. .Podle Michael Ausiello, všechny hlavní postavy vrátí. Taky se objeví nové přírůstky Dr. Jackson Avery a dubnu Ketner.S trochou štěstí budeme svědky scény mezi Meredith a Derekem, že všichni fanoušci chtějí vidět. Myslím, že bude muset říct jí, že měla potrat, pokud chtějí napodobit skrip.
7.SERIE
První opravdu seriózní spoiler pro epizodu 7.1 ! Sloan bude  s Callieprovádět  zásadní operaci. Pacient je mladý muž z 19, kteří trpí tiky a ochablé tváři, kvůli nádoru. Jeho stav je tak vážný
Kim Raver slibuje začátek pekla, i když to není snadné. Ve skutečnosti zpátky na palubě po násilném konci 6 sezóny  způsobil smíšené pocity, většinou pozitivní, i když. "Byl to skvělý nový začátek" řekla. "Existuje mnoho nových směrů, které znaky jsou schopny přijmout. Myslím, že každý je nadšený, protože v minulé sezóně skončil v okamžiku, bohatá na motivovaná a dramata.

PŘEKLAD JE TAKOVÍ NEURČITÝ ALE ALESPON NĚCO !
©ONLINE-GREYSANATOMY.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama